Sponsorlu Bağlantılar

Dolgu İşlemlerine Güvenebilir Miyiz?

Dolgu İşlemlerine Güvenebilir Miyiz?

Estetik ve plastik merkezleri tarafından uygulanan burun dolguları,çene ve dudak dolguları son derece güvenilir işlemlerdir. Garantili olarak uygulanan bu yöntemler sayesinde kusursuz bir yüz hattına sahip olursunuz. Çünkü dolgu işlemlerinde en kaliteli dolgular kullanılır. Fakat dikkat etmeniz gereken ayrıntı dolgu işlemlerinde en kaliteli özel doktor klinik merkezi tercih etmektir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolguları adından da anlaşılacağı gibi dudaklarda yapılan dolgulardır. Dudaklarımız da çeşitli nedenler doğrultusunda incelebiliyor. Bu durumda direk olarak dudak dolgusu fiyatları inceleyebiliriz. Dudak dolgusuyla dudaklarımız gözle görülür düzeyde kalınlaştırılır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolguları basit bir şekilde uygulanır. Dudak alt derisinden kesiler açılır. Kesiler üzerinden cihazla dudak içerisine giriş yapılır. Hemen sonrasında ise dudak içerisine ihtiyaç kadar dolgu maddesi enjekte edilir. Böylece dudak dolgusu işlemi tamamlanır.

Dudak Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Dudak dolgusu yöntemleri arasında enjekte ile dolgu yapılması birinci sırada yer alır. Çünkü enjeksiyonla dolgular daha sağlıklı bir şekilde yapılır. İkinci yöntem ise ameliyat üzerinden dolguların yerleştirilmesidir. Bu yöntem pek tercih edilmez.

Burun Dolgusu Nedir Ve Avantajları Nelerdir?

Burun dolguları burun içerisinden uygulana dolgudur. Burunda çeşitli nedenler doğrultusunda ince kalabiliyor. Burundaki dengesiz inceliklerin giderilmesinin en etkin yolu dolgu uygulanmasıdır. Burun dolgusu uygulandıktan sonra birkaç gün sonrasında burunda kusursuz bir görünüm elde edilir. Burun dolgusu hastanın kendisiyle barışık kalmasını sağlar.

Burun Dolgusu Kimlere Ve Neden Uygulanır?

Burun dolguları her yaştan hastalara uygulanabilir. Burundaki şekil bozuklukları giderilmesi için burun dolgularına ihtiyaç duyulur. Burun dolguları da son derece güvenilir uygulamalardır. Böylece burun dolgusu fiyatları sonrasında özgüveninizin yükseldiğini hissedersiniz.

Burun Dolgusu Fiyatları

Burun dolguları fiyatları her yıl güncelleniyor. Öze doktor klinik merkezleri tarafından dolgu fiyatları yenilendiğinden bu dönemki burun dolgusu fiyatına doktor sitesinden ulaşabilirsiniz.

Çene Dolgusu Kimlere Uygulanır?

Merak konusu olan çene dolgusu fiyatları haricinde çene dolguları da çenesinde küçülme ve erime olanlara uygulanabilir. Burun bölgesinde olduğu gibi çene bölgesi de kemik ve kıkırdak dokulardan meydana geliyor. Bu durumda çene kemiğinde de erime gözlemlenebiliyor. Bu durumun önlenmesi amacıyla çene dolgusu uygulanır. Hijyenik ortamda uygulandığından çene dolgusu fiyatları haricinde herhangi riskleri yoktur.

Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Çene dolgularına birçok sebeplerden dolayı ihtiyaç duyarız. İlk olarak çene kemiğimizden küçülme ya da erime olması durumunda çene dolgularına ihtiyaç duyarız. Bunun haricinde çene bölgemizin simetrik olarak daha estetikli olması açısından da çene dolgularına ihtiyaç duyarız.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Çene dolguları bilinçli bir şekilde uygulanır. Çene dolgusunda da ilk olarak çene altından kesiler açılır. Kesiler açılmadan çene içerisine dolgu enjekte edilmesi mümkün değildir. Bu kriter cerrahi müdahale açısından da geçerlidir. Hemen akabinde dolgu maddesi enjeksiyon cihazına özenle enjekte edilir. Bu aşamadan itibaren dolgu direk olarak çene içerisinden ihtiyaç kadar enjekte edilir.

Çene Dolgusu Ağrılı Mıdır? İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

Çene dolguları genellikle ağrılı uygulamalar değildir. İşlem ise klinik merkezleri ve hastaneler arasında değişkenlik gösterir. Özel hastaneler ile özel doktor klinik merkezlerinde çene dolguları süresi daha da kısadır. İşlem sadece 1 ila 5 saat içerisinde tamamlanır. Böylece hasta zaman kaybı yaşaması söz konusu olmaz.

Ne Sıklıkla Tekrarlanmalıdır?

Çene dolgusu her yıl veya duruma göre her 5 yılda bir 1 kez yeniden uygulanabilir. Bu durum tamamen hastanın durumuna göre farklılık gösterir.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolguları fiyatları düşük olması hastanın ekonomik açıdan avantajlı kalması demektir. Bu nedenle çene dolgusu olmadan önce klinikler arasında araştırmalar yapılması tavsiye edilir. Çene dolgusu da bireylerin en çok başvurduğu estetik uygulamalar listesinde yer alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu