Gündem

KAYMEK’te İngilizce ve Arapça kursu kayıtları başladı

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi, kentteki mesleki eğitim ve kültür faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Genç dostu ödüllü şehir Kayseri’de, gençleri ülkenin geleceği olarak niteleyen ve onların eğitimine, donanımlı olmasına özel önem gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, başta öğrenciler olmak üzere vatandaşların kendi lisanlarından başka lisanları da öğrenmesi için tavsiyelerinin yanında desteklerine de devam ediyor. Bu kapsamda KAYMEK bünyesinde A1 seviyesi İngilizce ile A2 seviyesi Arapça kursunu başlatan Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz olarak gerçekleştirdiği kursa vatandaşları bekliyor.

A1 seviyesi İngilizce kursu, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sümer Tesisleri’nde Sanat ve Mesleki Eğitim çerçevesinde yapılırken, söz konusu hizmet yüz yüze ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Kurstan 14 yaş ve üzeri vatandaşlar faydalanabilecek. A2 seviyesi Arapça kursu ise Akademi Tesisi’nde gerçekleştirilecek.

A1 seviyesi İngilizce Kursu için bilgi alacak vatandaşların 0 352 337 37 88 numaralı telefonu araması yeterli olurken, A2 seviyesi Arapça kursu hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşların ise 0 352 431 31 00 nolu telefonu araması gerekecek.

Söz konusu kurslara kayıtlar ise www.kaymekonline.com internet adresinden gerçekleştirilebilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Saç Ekimi Fiyatları -