Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgiler

Lazer Epilasyon Hakkında Detaylı Bilgiler

 

Beşiktaş lazer epilasyon hizmetinizde İstenmeyen vücut kılları hem kadınlar hem de erkekler için kozmetik bir sorun olmakla birlikte sağlık açısından da önemli bir yere sahiptir. Kadınlarda kasık ve bacaklarda ve sıklıkla erkeklerin sakal bölgesinde sık görülen batık ve kıl dönmesi kozmetik ve sağlık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca genetik, hormonlar veya kullanılan farklı ilaçlardan kaynaklanabilecek aşırı kıl büyümesi, bu sorunu yaşayan kişiler için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Lazer uygulaması ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

 

Lazer Epilasyon Nedir?

Beşiktaş lazer epilasyon merkezimizde lazer teknolojisi kullanılarak istenmeyen tüyler kalıcı olarak vücuttan atılır ve asla tekrar çıkmaz. Ayrıca lazer epilasyon, epilasyon ve benzeri diğer yöntemlere göre ağrısız ve konforlu bir yöntemdir.

 

Lazer epilasyon kullanılsa da odak noktası tüm vücut epilasyonu değildir. Çünkü vücuttaki kıl köklerinin işlevi nedeniyle ancak görünen kıllar yok olduğunda vücut yeniden fırçalamaya başlar. Bu nedenle lazer epilasyonun asıl amacı vücuttaki kıl köklerini yok etmek ve işlemin uygulandığı bölgedeki hücrelerin işlevini değiştirerek istenmeyen kılların olmamasını sağlamaktır.

 

Yeni kıllar oluşur. Lazer epilasyon vücudun her bölgesine uygulanabilir. İşlemden 2-3 hafta önce kişinin lazer epilasyon yaptırmak istediği bölgeyi tıraş etmemesi çok önemlidir.  Çünkü bu şekilde kılların orijinal boyutu, sayısı, sertliği ve diğer özellikleri doktor tarafından anlaşılması daha kolay hale gelir.

 

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Beşiktaş lazer epilasyon hastanın istekleri ve kılların durumuna göre doktor tarafından planlama yapılır. Daha sonra kurulan plana göre operasyonun uygulanacağı alan temizlenir. Epilasyon, insan vücuduna göre seçilen lazer cihazları ile temizlenen alana uygulanır. İşlemin ilk adımında lazer cihazı seçilen kişiye göre eşleştirilir.

 

İşlem sırasında kişi koruyucu gözlük takar ve lazer cihazı çalıştırılır. Lazer cihazı ile cilt bölgeleri tek seferde taranır. Cihazdan yansıyan lazer ışını kıl köküne iletilir ve kıl kökleri yok edilir. İşlem sırasında cihaz içerisinden cilde soğuk hava verilerek operatör için rahatlık sağlanır. Tam bir başarı elde etmek için uygulanan işlemi birkaç kez tekrarlamak gerekebilir.

 

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

 

Okmeydanı Lazer epilasyon yüz epilasyonu; lazer yüz epilasyonu hem kadınlar hem de erkekler arasında popülerdir. Lazer koltuk altı epilasyonu; kadın ve erkekler tarafından eşit yoğunlukta tercih edilmektedir.

 

Genital bölgesi için lazer epilasyon; Şişli lazer epilasyon ile lazer epilasyon yaptıran kişilerin en sık şikâyeti ağrıdır. Bu bölgedeki kıllar yoğun olduğu için lazer epilasyon geleneksel yöntemlere göre oldukça ağrılıdır.

 

Lazer bacak epilasyonu; Ayak derisi kadınların her zaman temiz olmak istediği alanlardan biridir. Lazer sırt epilasyon; Bazı erkeklerin sırtlarında çok fazla tüy çıkması cansız bir görünüme neden olabilir.

Şişli lazer epilasyon ile Lazer göğüs epilasyonu; Buz Lazer, sırta çok benzeyen göğüs bölgesindeki kıllar için ideal bir çözüm sunar. Günümüzde erkekler fazla kıl kalmasa bile göğüs kıllarından tamamen kurtulmak istemektedir.

 

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Okmeydanı Lazer epilasyon ile Lazer epilasyon çeşitleri, istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayarak pürüzsüz bir cilde ve kalıcı sonuçlara sahip olmanızı sağlar. Geleneksel epilasyon ağrılı olabilir ve belirli zamanlarda tekrarlanması gerekir. Bununla birlikte, ciltte kozmetik olarak hoş olmayan bir görünüme de neden olabilir.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanızı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayan lazer epilasyon işlemlerinden en etkili sonuçları almak için size en uygun olanı seçmelisiniz.

 

Lazer Epilasyon Merkezleri

Günümüzde Okmeydanı lazer epilasyon lazer epilasyon merkezi teknolojisinin gelişmesi sayesinde ağrısız ve acısız lazer epilasyon mümkündür. Bu amaçla geliştirilen lazer epilasyon merkezleri, günümüzde en popüler lazer epilasyon yöntemi olup, etkili ve kalıcı sonuçlar, ağrısız ve konforludur.

 

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatını birçok faktör belirler. Örneğin erkekler için lazer epilasyon fiyatları ile bayanlar için lazer epilasyon fiyatları farklı olacaktır. Kadınlarda lazer epilasyon genellikle tüm vücut epilasyonu gibi uygulanırken, erkeklerde lazer epilasyon uygulanmaktadır. Tedavi edilen alanın büyüklüğü de fiyatı belirleyen bir diğer faktördür. Lazer epilasyon fiyatları da illere, illere ve hatta ilçelere göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlar Şişli lazer epilasyon ile sizi bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu