Güncel

Yanar’ın Sanat Camiasına Sunulmasına Günler Kaldı

Yanar’ın Sanat Camiasına Sunulmasına Günler Kaldı

Yanar, şarkıcı ve şarkı yazarı olan Uğur Özçelik in yeni parçası. Henüz yayınlanmamış olmasına rağmen birçok kişi tarafından konuşuluyor. Genç şarkıcının yeteneği ve eğitimleri, parçanın beklenenlerin de üstüne olacağını gösteriyor. Sözü ve müziği Uğur Özçelik’e ait olan Yanar, Türk müziğinin ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte. Bu yüzden oldukça büyük bir ilgiyle bekleniyor. Sanatçının hayranları ve sevenleri de şarkının ilk dinleyicilerinden biri olmak için sabırsızlanıyorlar. Unutulmazlar arasına girmesi istenen ve listelerde yer edineceği düşünülen Yanar, günler sonra tüm dijital kanallara sunulmayı bekliyor. Bu konuyla ilgili Uğur Özçelik ile konuştuğumuzda da kendisi heyecanlı olduğunu ve yeni çalışmadan bir hayli umutlu olduklarını belirtiyor. Ayrıca parçanın diğer şarkılardan çok daha farklı olması beklenen sonuçlar arasında. Bu yüzden de büyük bir ilgiyle beklenmeye devam ediliyor.

Uğur Özçelik, çalışmaları içerisinde oldukça özenli çalıştıklarını da eklemeden geçmiyor. “Son dönemlerde oldukça ilgili bir çizgide ilerliyoruz. Dönemin beklentilerine ve dinleyicilerin müzik ruhuna uygun bir parça olduğu düşüncesindeyiz. Üzerine çok çalıştık, çok emek verdik. Artık biz de sizler gibi yeni parçanın yayınlanacağı tarihi gözlüyoruz. Açıkçası Türk halkının şarkımızı sahipleneceğinden de şüphem yok.” Diyor. Sözlerinin bitiminde, tıpkı sevenleri gibi kendisinin de büyük bir heyecan barındırdığı görebilmek mümkün. Tüm çalışmalarının üzerinde olan Yanar ile dönemin ünlü isimlerinden biri olmaya aday olduğunu da söyleyebiliriz. Elbette bu konudaki en doğru yanıt, şarkının yayınlanma tarihinden sonraki datalarla belirlenecek. Yanar’ın çalışmalarından bahsetmek gerekirse de 22 kişilik bir ekiple 3 günde tamamlanan çekimleri, 2 farklı şehirde yapılmıştır. Her birimiz, şarkının dinleyicileriyle buluşacağı anı iple çekiyoruz.

Uğur Özçelik Yanar Parçasını Hayranlarıyla Buluşturacak

Hayranları tarafından sevilen ve hayranlarına değer veren Uğur Özçelik kendi alanında başarılı bir isim. Single çalışmaları konusunda oldukça dinamik olmasının yanında yeni çalışmasında da ön planda olacağa benziyor. 1990 yılında Kadıköy’de doğan sanatçı, eğitimini de yetenekli olduğu alanda alıyor. Lise eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na geçiş yapıyor. Burada Türk müziği eğitimi alan Uğur Özçelik farkını da belli ediyor. Eğitiminin haricinde birçok ünlü isimle çalışma fırsatı buluyor. Back vokallik çalışmalarının yanında single çalışmalarıyla da sesini duyuyor. Sahne sanatları, ses eğitimi gibi önemli eğitimlerden geçerken de aslında olması gerektiği gibi hazır olmayı önemsediğini belli ediyor. Tecrübesi, gençliği ve başarılarıyla yeni dönemin en sevilen isimlerden biri olmaya aday.

Yanar Dönemin En İyilerinden Biri

Yanar, tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Uğur Özçelik ile mart ayında yayınlanacakken şimdiden birçok kişinin beklediği parçalardan biri olarak biliniyor. Şarkının nasıl bir çıkışının olacağı, hitap edeceği kitlenin büyüklüğü gibi birçok detay da beklentiler arasında yer alıyor. Yanar, yayınlanmasının ardından tüm dijital yayın alanlarından dinleyicileriyle buluşturulacak. Bu yüzden hemen herkesin aşina olacağı bir parça olarak unutulmazlar arasına girmesi muhtemel. Ezbere bildiğiniz, toplu yaşam alanlarında duyabileceğiniz parça, yorumculuğu ve üretkenliği dillerden düşmeyen Uğur Özçelik farkıyla müzik dünyasına damga vuracak. Genç yeteneğin her adımı daha başarılıyken bu yeni parça dönemin en sevilenlerinden biri olacağa benziyor. Şimdiden birçok hayranı da sosyal medya hesaplarından kendisini takip ederek parçanın yayınlanmasını bekliyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

Uğur Özçelik, 5 Kasım 1990 doğumlu bir sanatçı. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, kendi alanında fark yaratmasına neden olacak yeteneğini eğitimlerle buluşturuyor. Bu yüzden de şimdilerde kariyerini güçlendiren adımlar atmaya devam ediyor. Akrep burcu olan ve en sevdiği renk siyah olarak bilinen Uğur Özçelik, yeteneğini eğitimle birleştirmek için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na giriyor. Burada Türk müziği bölümünde eğitim alan sanatçı, aynı zamanda İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde de ünlü isimlerden ders almıştır. Vahide perçin, Alya Algan ve Altan Gördüm ile ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü eğitimleri alma şansını elde etmiştir. Sürekli olarak gelişimden yana olan sanatçı, her daim başarılı adımlarla ilerlemektedir. Kariyerine ünlü isimlerin back vokalliğini yaparak başlayan sanatçı, şimdilerde kendi single çalışmalarıyla öne çıkmaktadır. Kendi kariyerinde gelişime değer veren Uğur Özçelik, ek olarak kendi kişisel gelişimine de değer vermektedir. Bu yüzden ilgi duyduğu su sporları alanında ve daha birçok konuda sürekli faaliyet göstermektedir.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu