Sponsorlu Bağlantılar

YouTube’da İzlenme Sayılarınız Artık Düşmeyecek!

YouTube’da İzlenme Sayılarınız Artık Düşmeyecek!

Dünyaca ünlü sosyal medya ağlarından biri olan Youtube, çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Burada ek gelir elde etmek ya da yalnızca Youtube üzerinden gelir elde etmek için kanal açan birçok kişi bulunuyor. Hatta son zamanlarda birbirinden farklı marka sahipleri ve işletmeler de herhangi bir ürünü pazarlamak ve tanıtmak amacıyla bu platforma video yüklüyor.  Öyle ki Youtube bir video paylaşım ağıdır ve paylaşım yapılan videoların izlenmesi kanal sahiplerine belirli kriterlere göre gelir getirir. Mesela izlenme sayısı kazanç oranını etkileyen en önemli faktörler arasında yerini alır. Yüksek sayıda izlenme elde edebilmek içinse Youtube Abone Satın Al https://takip-sepeti.com/youtube-abone-satin-al/ seçenekleri değerlendirerek, işleri çok daha kolay hale getirmek mümkün olacaktır. Ancak bazı zamanlarda çeşitli faktörlere bağlı olarak izlenme sayısı düşebilmektedir. Peki Youtube izlenme sayısı neden düşer? İzlenme sayısının düşmesine etkili olan faktörler nelerdir? İşte detaylar…

Video İçeriğine Dikkat Edin!

Bilindiği gibi videoların izlenme süreleri ne kadar çok ise Youtube üzerinden elde edilen gelir de artış gösterecektir. Youtube’da izlenme sayılarının düşmesine paralel olarak ise elde edilen kazanç da ciddi oranda azalır. Bu nedenle her kanal sahibi yüklemiş olduğu videoların çok izlenmesini ister. Youtube’da izlenme sayısını arttırmak içinse birbirinden farklı yöntemler bulunur. Bunlardan biri de abone sayısını arttırmaktır. Abone sayısının arttırılmasından sonra ise kullanıcı kitlesini belirlemek gerekir. En son aşamada ana sayfaya düşmek için yapılacak son vurucu hamlenin Youtube İzlenim Satın Al https://takip-sepeti.com/youtube-izlenme-satin-al/  seçeneklerinin değerlendirilmesi olacaktır.

İlk 15 Saniye Çok Önemli!

Sosyal medya kullanımı her geçen gün çok daha artmaktadır. Bu nedenle kanal sahipleri tarafından paylaşılan videoların da ilgi çekici olmasına çok özen gösterilmesi gerekiyor. Çünkü bu mecraya kullananlar, paylaşılan içeriklerin de çok olması nedeniyle, yalnızca videoların ilk 15 saniyesine bakarak devamını izleyip izlemeyeceklerine karar vermektedirler. Karar verme sürecinde ise video ne kadar ilgi çekici ise izlenme oranı da buna göre artış gösterir. Yani ilk 15 saniyenin çok önemli olduğu unutulmamalıdır. Youtube videolarına ilişkin en önemli bilgileri https://takip-sepeti.com/ adresine tıklayarak kolaylıkla edinebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu